יום רביעי, 7 בדצמבר 2016

מהו סנטף לפרגולה?


סנטף לפרגולה הוא לוח פוליקרובנט גלי שיכול לשמש כפתרון קירוי יעיל ונוח. הלוח מצליח לשלב בין שורה ארוכה של תכונות ולכן הוא מומלץ גם עבור פרגולות:

א.הצללה - הפרגולה היא פתרון הקירוי הנפוץ ביותר בחצר של בתים בישראל. הסיבה לכך היא ימי שמש רבים, שמחייבים קירוי אפקטיבי ובעיקר פתרון הצללה עמיד. עם זאת, קורות הפרגולה הרגילות לא תמיד מספיקות על מנת לספק מענה לצורך הקיים. הדרך להבטיח הצללה מושלמת היא באמצעות לוח פוליקרובנט שמגיע במגוון צבעים ואף מבטיח העברת אור גבוהה של עד 90%.

ב. עמידות בפני מזג אוויר והתאמה לאקלים הישראלי – לוח פוליקרובנט גלי מיוצר בדיוק בהתאם לאקלים הישראלי. הוא נחשב עמיד מאוד בפני כל תנאי מזג האוויר, חוסם בצורה מלאה את קרני ה-UV המזיקות של השמש ועומד בתקני אש בינלאומיים. הוא גם עמיד בטווח טמפרטורות רחב ומסוגל לשמור על צורתו המקורית בימי חורף וגשם.

ג. התקנה נוחה - סנטף לפרגולה הוא חומר קל משקל וגמיש שמתאים לעיצוב קשתי. התקנה שלו מבוצעת על ידי אנשי מקצוע במהירות וללא צורך בביצוע שינויים בפרגולה עצמה. הוא מגיע עם 10 שנות אחריות, מבוסס על חומרי גלם ידידותיים לסביבה וניתן למיחזור.

המלצות על התקנת סנטף


יש כמה המלצות שצריך להקפיד עליהן כדי להתקין סנטף לפרגולה. ראשית, המפתח בין קורות הרוחב בניצב לגלים ולשיפוע צריך להיות עד 900 מ"מ. השיפוע המינימאלי המומלץ הוא 10% לטובת קירוי יעיל של גג הפרגולה, אך בכל מקרה חשוב לוודא שהצד המוגן UV פונה כלפי מעלה. זהו הצד של הלוח שמגיע מהיצרן עם הסרט. בנוסף, ניתן לקרוא באופן ספציפי את הוראות ההרכבה וההתקנה בחוברת המוצר.


שנית, לוחות סנטף לפרגולה צריכים להיות מונחים ללא מאמצי לחיצה או מתיחה. אסור לדרוך על הלוחות ויש להשתמש בסולם דריכה ייעודי או בלוח עץ לבוד לטובת פיזור העומס. לא מומלץ להשאיר לוחות על הגג ללא התקנה מלאה של כל הברגים, יש להוריד את הסרטים לאחר ההתקנה וחשוב לשמור על זהירות ובטיחות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה