יום חמישי, 19 בינואר 2017

כל המידע על מחירי סנטף בשוק

מה זה בדיוק סנטף, וכיצד משתמשים בו עבור קירוי וכיסוי של פרגולות?


סנטף הוא למעשה שם שניתן ללוחות שעשויים מחומר שנקרא פוליקרבונט. חומר זה, כאשר מיישמים אותו בצורה של לוחות גליים, אותן מתקינים בעיקר על גבי פרגולות במרחבים חיצוניים מודרניים, הוא חומר בעל יתרונות רבים שכדאי מאוד להכיר. יש צורך מהותי בקירוי ובכיסוי של פרגולות לאורך ימי השנה – בין אם עבור סינון של קרינת UV מזיקה בקיץ, ובין אם עבור כיסוי מפני הגשם בחורף. לוחות סנטף מאפשרים לתכנן זאת בצורה איכותית מבלי לפגוע במעבר האור דרך הפרגולה, בעמידות גבוהה ביותר לאורך זמן ובאסתטיקה סולידית ואיכותית. נשאר לדעת על סנטף מחירים, וננסה לסקור עבורכם את השוק כיום.

מה משפיע על מחירי השוק של הסנטף כיום, וכמה הדבר צריך לעלות לנו?


·         מה משפיע על המחירים? בכל הנוגע למוצרי סנטף מחירים מושפעים מכמה וכמה פרמטרים שכדאי להכיר. הפרמטר הראשון הוא גודל הפרגולה אותה צריך לכסות – ככל שהפרגולה תהיה בעלת שטח פנים גדול יותר, כך המחיר למ"ר בדרך כלל ירד. בנוסף, ישנם לוחות סנטף המגיעים בצבעים שונים ובעיצובים שונים, וככל שהפתרון מושקע יותר כך הוא יעלה יותר. לבסוף, גם השירות אליו אתם פונים הוא משמעותי בהקשר זה – שכן כדאי לפנות לשירות איכותי והוגן, שיספק לכם מחיר הוגן. כעת נכיר את טווח המחירים עבור סנטף.

·         מהו טווח המחירים? בכל הנוגע למוצרים שונים של סנטף מחירים נעים באופן כללי בין 70 ₪ ל-200 ₪ לכל מטר רבוע. טווח המחירים הזה הוא עקרוני ביותר, כאשר הדבר כאמור מושפע מגודל הפרגולה והגג, וכן מסוג הסנטף שנחוץ לכם – וכדאי לוודא גם האם עלות ההתקנה כלולה בעלות המוצר.


קירוי איכותי באמצעות סנטף הוא לא יקר – אבל אתם צריכים לבחור במוצרים איכותיים


בכל מקרה, קירוי של הפרגולה באמצעות סנטף הוא לא דבר יקר כל כך. לעומת פתרונות אחרים בשוק כיום, מדובר באופציה זולה ביותר ואיכותית ביותר – ואתם צריכים לבחור באופציה איכותית זו ולדעת בדיוק כמה עליכם לשלם עבור שירות איכותי אך הוגן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה