יום ראשון, 17 באפריל 2016

דגשים לבחירת עצים לפרגולה

פרגולות הינן חשובות ביותר לחצרות בתים
פרגולות, אשר נראו בעבר עבור רובנו כמוצרי יוקרה ראוותניים, הופכים בשנים האחרונות למוצר חובה בבתים רבים בעלי חצר. הסיבה לכך הינה מדהימה בפשטותה, הרצון של רבים אשר מוקד עבודתם הוא במשרדים או במבנים מקורים אחרים לבלות את שעות הפנאי שלהם בישיבה נינוחה מחוץ לבית. ישיבה בחצר היא אמנם מרעננת, אך השמש הישראלית הקופחת הופכת אותה לכמעט לא אפשרית לאורך מרבית ימי השנה. פרגולה הינה פתרון מושלם לבעיה זו. הפרגולות מצילות על היושב, ומווסתות את קרינת השמש לרמה אשר תבטיח ישיבה נינוחה ונעימה בחצר הבית.

ישנו מגוון רחב של סוגי פרגולות הנבדלות זו מזו בחומר הגלם העיקרי המשמש לבנייתן, בדרך כלל מתכת, פלסטיק או עץ.
 בעוד השימוש במתכת אמנם מבטיח עמידות יחסית גבוהה, רובנו חסרים את הכישורים ואת הכלים לבנות פרגולה כזו באופן עצמאי, ובימי חום כבדים היא הופכת למעין חממה ליושבים בצילה. פרגולות פלסטיק לעומתן הינו קלות להקמה, אך בעלות מראה לא אסטטי ורגישות לפגיעות. עץ הינו כיום החומר המועדף על רבים לבניית פרגולות, מאחר וכל שנדרש לשם כך הוא לסרטט תכנית לפרגולה ולרוץ למחסן עצים קרוב לרכישת העצים הנדרשים לעבודה.

מהם הדגשים בעת בחירת עצים לפרגולה


רבים מהשואפים לבנות פרגולה באופן עצמאי מתחבטים בשאלה איזה סוג עץ לבחור לשם כך. התשובה לשאלה זו נעוצה בסגנון ובקריטריונים החשובים מבחינתם. יש שיעדיפו לבנות פרגולה במחיר הזול ביותר, יש שיעדיפו שהמראה יהיה המעוצב ביותר, ויש שעמידות תהיה הערך החשוב להם ביותר. להלן שלושת סוגי העץ הפופולאריים ביותר, אשר תוכלו למצוא בכל מחסן עצים, ויתרונותיהם:


·         עץ אורן: עץ אורן הוא הפתרון הזול ביותר לבניית הפרגולה. מדובר בחומר נוח לבנייה, אשר במידה וימרח כראוי בלק יכול להחזיק לזמן ממושך.
·         עץ גושני: עץ זה הינו בעל מראה הנחשב לאסטטי מכולם, ויעניק לפרגולה מראה כפרי.
·         עץ רב שכבתי: יעניק לפרגולה מראה נקי, בעל עמידות גבוהה לאורך זמן.   

חשוב מאוד לבחור בעצים מהאיכות הגבוהה ביותרחשוב מאוד לבחור במחסן עצים איכותי ואמין לרכישת העץ לבניית הפרגולה. עצים מאיכות ירודה יובילו לפרגולה אשר אינה מאריכה שנים. 

באדיבות זוהר אינסטלציה- מחסן עצים תל אביב

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה