יום שלישי, 20 בנובמבר 2012

פרגולות עץ בחורף


בניית פרגולות עץ בגינה האחורית של הבית שלכם זו תוספת נהדרת. יחד עם זאת חשוב לדעת כי רכישת החומרים והתקנת הפרגולה זו השקעה כספית בלתי מבוטלת וחשוב לדעת מה לבחור.

ישנם כל מיני שיקולים ואחד מהם הוא כמובן איפה אתם גרים ומה הם תנאי מזג האוויר בהם אתם חיים. לדוגמא- אם אתם גרים בלאס ווגאס, שם אין גשמים- תרכשו פרגולת עץ שונה בתכלית מזו שתרכשו אם אתם חיים כאן בארץ. מכיוון שבישראל יש לנו חורף המלווה בגשמים, כדאי להתאים את הפרגולה בצורה כזו שתוכלו להשתמש בה ולהנות ממנה גם בימים כאלו של חורף רטוב ובוצי.

פרגולות עץ
פרגולות עץ גם בחורף


 כשתחפשו את הפרגולה המתאימה לכם, ודאי תתקלו בכל כך הרבה סוגים שונים אך אל תתפתו לבחור את זו שניראית הכי יפה, זכרו שיופי זה לא הכל והפרגולה צריכה להתאים לצרכים שלכם ולסביבה הטבעית שלכם כפי שהוזכר קודם. במידה ותיבחר פרגולה בצורה טובה, תוכלו אף לרכוש ריהוט גן מתאים שיוכל לשמש אתכם בחורף, תוכלו לשבת תחת הפרגולה מבלי להירטב ולשתות עם המשפחה או החברים כוס תה מהביל עם עוגייה טרייה תוצרת בית.

 חשוב לקחת בחשבון את הגודל של הפרגולה וכמה שטח אתם מעוניינים "לסגור" בעת הבנייה שלה. כמובן שהתקציב שעומד לרשותכם הוא משמעותי. ככל שהפרגולה גדולה יותר כך תצטרכו לחפור עמוק יותר בכיס.

הצללה: העיצוב של הפרגולה וכמובן המיקום שלה מבחינת כיווני אוויר מאוד ישפיעו על כמות הצל שתהיה לכם וגם על כיצד ישפיע עליכם הגשם בעת שיירד. ידוע שיש כיוונים רטובים יותר ופחות וחשוב לקחת זאת בחשבון ולא לבנות את הפרגולה סתם איפה שנראה לכם שיהיה הכי יפה.

חומרי גלם: לחומר הגלם יש השפעה ישירה על המחיר. חשוב ליצור קשר עם מחסן עצים ולבחור את סוג העץ המתאים ביותר. עיצוב: על טעם ועל ריח אין להתווכח. בסופו של דבר אתם תבחרו את הפרגולה שהכי אהבתם וחשתם שמתאימה לכם לבית ולאופי ולצרכים. 

 תהנו

תגובה 1:

  1. אתה מספק מידע איכותי על פרגולות חורף עץ. אנחנו גם שירות פרגולות עץ טוב.למידע נוסף, בקר: - http://wood.homecenter.co.il/%D7%A4%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%A5

    השבמחק