יום שני, 20 בנובמבר 2017

מהי הדרך הטובה ביותר לקחת מידות סנטף


פתרון קירוי קל ואיכותיהסנטף הוא אחד מפתרונות הקירוי הטובים ביותר שיש והוא מתאים לחניות, סככות ומגוון רחב של מבנים קלים. הסנטף הוא למעשה לוח פוליקרבונט עמיד ואיכותי שיעיל במיוחד לקירוי פרגולות וזה אחד השימושים הנפוצים שלו אך עם זאת מתאים גם לבריכות שחייה ושימושים תעשייתיים. הסנטף אינו חדיר למים אך עם זאת יש צורך לדאוג להתקנה נכונה שלו. כדי להתקין סנטף מידות צריכות להימדד בצורה מדויקת על ידי המתקין מה שהופך את בחירתו לחשובה מאוד.


מהי הדרך הטובה ביותר לקחת מידות סנטף?·         הסנטף מציע בלוחות גדולים ויש צורך לחתוך אותו בהתאם למידות הנדרשות. לסנטף מידות משתנות וניתן למצוא לוחות סנטף ענקיים לצד לוחות קטנים שלא עולים על כמה מטרים ספורים. חיתוך לוחות הסנטף חייב להתבצע בצורה זהירה כיוון שחיתוך גס מידי עלול לגרום לפיצול הקצוות. במהלך החיתוך יד לתפוס את הלוח בתמיכה מלאה כך שלא יזוז ולבצע זאת באמצעות מסור מותאם ובאיטיות.

·         לקיחת המידות היא שלב חשוב מאוד כדי שהניקוז יתבצע למיקום נכון. את המידות יש לקחת בזווית מתאימה כדי שהשיפוע יהיה מינימלי ובדרך כלל מומלץ שיפוע של עשר מעלות. חשוב לזכור שהמרחק האידיאלי מקורות העץ הוא כ-750 מילימטרים ולכן יש לחשב את הזווית והמידות כראוי.

·         חשוב לזכור שמידות הסנטף יקבעו את הזווית וכיוון שמדובר בלוח קל יחסית, זווית לא נכונה עלולה לגרום לו לעוף בגלל הרוח שנלכדת מתחתיו. אמנם מדובר על לוח עמיד ביותר אך בעל משקל נמוך מאוד, מה שיכול להיות יתרון משמעותי להתקנה פשוטה ומהירה אך לעומת זאת יגרום לו לעוף בגלל רוח, ולאו דווקא סופות עזות.


הכול טמון במקצועיות המתקיןבסופו של דבר מקצועיות המתקין והניסיון שלו עם לוחות סנטף הם אלו שיקבעו האם הסנטף יותקן כראוי והמידות שלו יילקחו בצורה נכונה. בהתקנת סנטף מידות מקבלות מדויקות נדרשות וזו הסיבה שכל טעות בחישוב עלול לגרום לאי כיסוי מלא של השטח שאנו מבקשים לכסות. חשוב להגיע עם ידע מוקדם לגבי לקיחת מידות והתקנה נכונות אך עם זאת לבחור נכון את בעל המקצוע לפי המלצות ורושם ראשוני.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה