יום רביעי, 27 בספטמבר 2017

רכישת סנטף - כיצד לבצע זאת

הדרך שלכם לחיסכון משמעותי


לוחות סנטף הם הלוחות שיכולים לעשות את ההבדל בין חנייה מלאה בבוץ לבין חנייה שנשארת יבשה, בין מרפסת איכותית שאפשר לשבת בה ולשתות קפה גם כשיש גשם בלי חשש להירטב, אך ההנאה הזו תעלה לכם כסף וליתר דיוק בין 50 שקלים ועד 100 שקלים למטר רבוע אחד. ללוחות סנטף מחירים שונים לפי מספר פרמטרים ולפני שאתם מתחילים להתפשר על השטח אותו תהפכו למקורה ולפני שתתפשרו על איכות הסנטף או על האחריות, חשוב להבין מדוע הלוחות עולים מחירים שונים בכל אחת מהחברות וכיצד אתם יכולים להוזיל את העלויות.


סנטף השוואת מחירים - כיצד לבצע זאת?


·         עוד לפני שמתחילים לשמוע המלצות וחוות דעת מאנשים לגבי מתקינים מומלצים חשוב מאוד שתבינו מה אתם בדיוק צריכים מומלץ לקרוא באינטרנט על לוחות הפלא הללו בלי להתייחס למחירים שמצוינים, רק כדי להבין מה בדיוק אתם צריכים. כמה שטח אתם רוצים לכסות, אלו סוגי סנטף אתם צריכים, מה צריך לדעת לגבי התקנה איכותית ומקצועית, מה בדרך כלל כלול במחיר וכולה. רק אחרי זה הגיע השלב להתחיל לדבר עם בעלי מקצוע כשיש לכם מספיק ידע כדי לשאול שאלות ולהתעניין מעבר לידע של אדם ממוצע.

·         אחרי שהבנתם מה אתם צריכים היכנסו לאינטרנט וחפשו אחרי בעלי מקצוע באזור מגורכם. תוכלו להתרחק מעט אך לא להגזים ולדבר עם מתקין מתל אביב כשאתם גרים בצפת. חשוב מאוד לשאול את כל השאלות שיש ולבדוק רק עם מתקינים מוסמכים בעלי המלצות דירוג גבוה באינטרנט או כאלו שיש להם אתר אינטרנט מסודר שעושה רושם טוב ומסביר על השירותים שלהם, על סוגי הסנטף שיש לרשותם וכמובן על הניסיון.לבדוק עם כמה חברות ולקבל הצעהחשוב מאוד לבדוק את סוג הלוחות שאתם צריכים ורוצים. גם אם יש חברה אחרת שמציעה לכם שירותים מעניינים לא כדאי לבחור משהו שאתם לא צריכים או שלא תואם במאה אחוז רק בגלל בירור אצל חברה אחת שנשמעת טוב, כיוון שכמוה יש עוד שיציעו לכם מה שאתם צריכים. מומלץ ליצור קשר עם שתיים או שלוש חברות שמהוות את הבחירה הכי טובה ולקרוא להם אל ביתכם ולקבל הצעת מחיר. רק אחרי שקיבלתם כמה הצעות מחיר שכוללות שירותים שיכולים להיות שונים תקבלו את ההחלטה עם מי להמשיך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה