יום חמישי, 11 במאי 2017

כל מה שרציתם לדעת על מחירי סנטף

מהו בדיוק סנטף, ומתי נחוץ לנו מוצר איכותי שכזה?


ראשית, עלינו לפתוח ולהסביר מהו בדיוק סנטף והיכן אנחנו פוגשים במוצר זה בחיי היום יום שלנו. ובכן, סנטף הוא למעשה לוח המשמש להגנה מפני גשם ושמש גם יחד, שבדרך כלל יהיה עשוי מחומרי גלם פולימריים שונים כגון פוליקרבונט. חומרי גלם אלה מאופיינים כאמור בעיקר בעמידות ובהגנה מפני פגעי הטבע, וכך הם משמשים אותנו בדרך כלל עבור קירוי וגג לפרגולות. בכדי לשמור על הפרגולה איכותית לאורך זמן, ולהפוך אותה למתאימה לשימוש גם בשמש חזקה במיוחד או בתנאי גשם – לוח סנטף איכותי על גג הפרגולה מקיים את כל מה שאנחנו צריכים, וכעת נכיר בכל הנוגע לסנטף מחירים בכדי לדעת כיצד להשקיע בצורה נכונה.

על מחירי הסנטף, מה שמשפיע עליהם והדרך הנכונה להשקיע בסנטף מסוגים שונים


·         מה משפיע על המחיר? במוצרי ולוחות סנטף מחירים יכולים להיות מושפעים ממגוון רחב של גורמים, כאשר המחיר מחושב תמיד לפי מטר רבוע. מעבר לכך, מה שמשפיע על המחיר הוא איכות הסנטף ורמת העמידות שלו בפני קרינת שמש, וכן המראה של הסנטף. סנטף שקוף בדרך כלל יהיה זול יותר מסנטף צבעוני, אם כי הדבר מושפע כאמור גם מהעובי ומאיכות של לוח הסנטף עצמו, ומרמת סינון קרינת ה-UV שלו.

·         כמה זה עולה? כעת נכיר לגבי סנטף מחירים כלליים ונבין בדיוק כיצד להשקיע בצורה נכונה. המחירים הנמוכים ביותר בתחום נעים באזור ה-30 ₪ למטר רבוע, ואילו הם יכולים להגיע עד לאזור ה-60 ₪ למ"ר. ההבדלים כאמור נובעים מאיכות הסנטף ומהמראה שלו, ואתם צריכים לנתח מה נחוץ עבור הפרגולה שלכם גם מבחינת גודל וגם מבחינה איכותית בכדי להשקיע בצורה נכונה בלוחות אלה.


ישנן לא מעט אפשרויות של סנטף – ואתם צריכים את מה שהכי מתאים לפרגולה שלכםבכל מה שנוגע לסנטף מחירים הם לא הדבר החשוב ביותר, משום שהמחיר הוא בדרך כלל לא מאוד גבוה גם כך. חשוב להשקיע במוצר איכותי שישמש אתכם היטב, שיתאים לפרגולה שלכם ושיהפוך אותה לאיכותית ונוחה גם בימי החורף הגשומים ובימי הקיץ החמים ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה