יום ראשון, 8 ביולי 2012

פרגולות עץ – איך לבחור את האחת


 יש מצב די טוב שברגע שתתקינו פרגולות עץ בגינה שלכם אתם תהפכו אותה לפיסת גן עדן. כידוע גן עדן זה יעד יקר וחשוב שתדעו שאם אתם מתכוונים להשקיע לא מעט כסף כדי להגיע לשם, כדאי שתגיעו להחלטות טובות ונכונות בנוגע לפרגולות עץ שאתם מתכוונים לבחור.

יש כל כך הרבה סוגים של פרגולות בכל כך הרבה בתי עסק וגם בחנויות שמשווקות אותן באינטרנט , אז קל מאוד להתבלבל ו"ללכת לאיבוד". יש כל מיני סוגים של פרגולות שאתם יכולים לבחור לבית שלכם. אתם צריכים להיות בפוקוס ולדעת פחות או יותר את הכיוון שעליו אתם רוצים ללכת, ועדיף כיוון כמה שיותר ברור. כי כאמור, יש מגוון רחב של אופציות שניתן לבחור מהן.

 כדאי לזכור שגם אם תבחרו את הפרגולה הפשוטה ביותר, אפשר ליפות אותה על ידי הוספה של צמחייה יפה וצבעונית וכל מיני צמחים מטפסים שיוכלו להוסיף למראה. בחירה של צמחייה שתלך היטב עם הפרגולה שלך יכולה להשפיע משמעותית על המראה הסופי של הגינה שלך.

למה כדאי לשים לב


 למרות שיש מבחר רחב ,יש מספר דברים שבכל זאת צריכים לקחת בחשבון ואי אפשר לחלוטין להשתולל. גודל ותקציב הם שניים מהדברים החשובים שצריך להתייחס אליהם בכובד ראש ויש עוד כמה...

  1.  צל - כל אחד כמובן עם העדפותיו האישיות יחליט האם הוא רוצה הרבה צל או מעט. חומרים – כמו בנוגע לגודל, גם החומר ממנו עשויה הפרגולה זה משהו שצריך להחליט לגביו לא להקל ראש בהחלטה.
  2. החומר של הפרגולה גם ישפיע על עלותה כמו שהגודל שלה ישפיע על המחיר. ישנן פרגולות שעשויות מאלומיניום כך שאם אתם לא בענייני פרגולות עץ , יש לכך פתרון לא רע.
  3.  צורה – יש הרבה צורות שניתן לבנות והרבה מההחלטה בסופו של דבר יבוא לידי ביטוי באמצעות הטעם האישי שלכם. 
 תהנו

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה